Ostatní služby

Odborné stanovisko hodnoty společnosti

Vzhledem k našim zkušenostem a historii realizovaných transakcí jsme schopni vypracovat odborné stanovisko hodnoty společnosti pro účely našeho klienta. Na valuaci společnosti pracujeme ve shodě s kolegy naší sesterské společnosti, největšího znaleckého ústavu na Moravě.

Profesionální správa pohledávek

V době krize či náhlých výpadků v obchodních společnostech jsme připraveni převzít celé portfolio aktivních pohledávek a průběžnou komunikaci s dlužníky ohledně úhrad. Jsme schopni poskytnout krátkodobou či dlouhodobou spolupráci citlivě s průběžnou komunikací se zákazníky po splatnosti a následným reportingem klientovi. Disponujeme profesionálním zázemím i pro účely vyjednávání uznání závazků, splátkových kalendářů či případného právního řešení.

Zajištění BOZP a PO

Zajistíme Vám kompletní poradenství v oblasti BOZP a PO. Této oblasti se věnujeme již od roku 1994, tedy více než 25 let.

Máme tým profesionálních bezpečnostních poradců a techniků, kteří mají letité zkušenosti z oboru a výborně se orientují ve veškerých aktuálních předpisech.

Naše služby zahrnují vše od úvodního zhodnocení aktuálního stavu a identifikace rizik ve Vaší firmě, přes pravidelné kontroly, revize a školení až po vypracování a vedení veškeré dokumentace nebo jednání s úřady.