Reference

Bezvýhradně zachováváme mlčenlivost a respektuje zájem našich klientů nezveřejňovat informace o prodeji. Níže uvádíme čtyři vybrané aktuální reference, kde klient svolil ke zveřejnění či se prodávající i kupující rozhodli na vydání společné tiskové zprávy.

VIP Reference

01.07.2019
Majitel společnosti oslovil Omegu se záměrem prodeje 100% podílu v úspěšné společnosti MF Energy zabývající se výrobou turbínových lopatek.
05.03.2019
Velmi úspěšná společnost AUTOMA CZ s.r.o. přes dvacet pět let realizuje výrobu jednoúčelových strojů pro automotive. Tři spolumajitelé si společnost Omega vybrali ze tří poradenských firem.
06.08.2018
Majitelé naši společnost oslovili v roce 2017, abychom zrealizovali prodej dvou vzájemně spolupracujících společností zabývajících se špičkovou výrobou veletržních stánků.
31.05.2017
V roce 2017 jsme realizovali prodej společnosti ATC Styl specializující se na přesné CNC obrábění, kovoobrábění a zámečnictví.

Aktuálně

01.04.2020
Poskytli jsme poradenství klientovi při nákupu kosmetické společnosti působící v oblasti dekorativní kosmetiky. Kupujícímu jsme zajistili právní due diligence i kompletní transakční dokumentaci. Zainteresované strany se rozhodly detaily transakce nezveřejňovat.
01.02.2020
Zrealizovali jsme prodej významné relokační agentury v České republice. Celý proces trval 12 měsíců a byl úspěšně dokončen v únoru. Zainteresované strany se rozhodly detaily transakce nezveřejňovat.

Mohlo by vás dále zajímat:

Společnost Omega bezvýhradně zachovává mlčenlivost a respektuje zájem našich klientů nezveřejňovat informace o prodeji. Uvádíme pouze reference, u kterých klient svolil ke zveřejnění či se kupující a prodávající dohodli na vydání společné tiskové zprávy.