Reference

Bezvýhradně zachováváme mlčenlivost a respektuje zájem našich klientů nezveřejňovat informace o prodeji. Níže uvádíme čtyři vybrané aktuální reference, kde klient svolil ke zveřejnění či se prodávající i kupující rozhodli na vydání společné tiskové zprávy.

Aktuálně

24.09.2020

Zrealizovali jsme prodej společnosti specializující se na komplexní zpracování plechů, zejména řezání vodním paprskem a laserem. Jednání o prodeji probíhalo necelý rok. Zainteresované strany se rozhodly detaily transakce nezveřejňovat.

23.09.2020

Majiteli stavební společnosti ZEMPRA DC s.r.o. jsme poskytli kompletní poradenství při prodeji jeho společnosti, která se zaměřuje na demolice, zemní práce, výstavbu a rekonstrukci komunikací, kanalizací a ostatních inženýrských sítí. Kupujícím byla společnost BAK stavební společnost, a.s. Více informací naleznete zde.

01.04.2020

Poskytli jsme poradenství klientovi při nákupu kosmetické společnosti působící v oblasti dekorativní kosmetiky. Kupujícímu jsme zajistili právní due diligence i kompletní transakční dokumentaci. Zainteresované strany se rozhodly detaily transakce nezveřejňovat.

01.02.2020
Zrealizovali jsme prodej významné relokační agentury v České republice. Celý proces trval 12 měsíců a byl úspěšně dokončen v únoru. Zainteresované strany se rozhodly detaily transakce nezveřejňovat.

Mohlo by vás dále zajímat:

Společnost Omega bezvýhradně zachovává mlčenlivost a respektuje zájem našich klientů nezveřejňovat informace o prodeji. Uvádíme pouze reference, u kterých klient svolil ke zveřejnění či se kupující a prodávající dohodli na vydání společné tiskové zprávy.