Aktuálně

30.09.2021

Na přelomu srpna a září jsme klientovi zprostředkovali prodej rozsáhlého průmyslového areálu. Součástí našich služeb byla kompletní transakční dokumentace včetně znaleckého posudku a daňového poradenství.

13.07.2021

Majitelům společnosti GEOSTAR, spol. s r.o. jsme poskytli kompletní poradenství při prodeji jejich společnosti, která zajišťuje komplexní služby v oborech inženýrské geologie, geotechniky a laboratorní zkoušky zemin. Společnost se touto akvizicí stává součástí skupiny HRDLIČKA Holding, a doplní tak portfolio skupiny v oblasti stavebnictví. Více informací naleznete zde.

20.05.2021

Majitelům společnosti zabývající se stavební činností se zaměřením na rekonstrukci a výstavbu rodinných domů a kompletní dodávky odvodňovacích systémů jsme zrealizovali prodej části jejich společnosti. Součástí transakce byla rovněž kompletní přeměna společnosti. Zainteresované strany se rozhodly bližší informace o transakci nezveřejnit.

15.12.2020

Před Vánoci se nám podařilo zrealizovat prodej společnosti LOGUP, spol. s r.o. Společnost působí jako autorizovaný velkoobchod a maloobchod s ložisky a souvisejícími produkty. Kupujícím byla společnost Coroll s.r.o., která tímto rozšiřuje své portfolio a stává se tak jedním z nejvýznamnějších strojírenských distributorů na severu Čech. Více informací naleznete zde.

18.11.2020

Majitelům společnosti ATJ special, s.r.o. jsme poskytli kompletní poradenské služby při prodeji jejich společnosti. Společnost ATJ special, s.r.o. patří mezi významné dodavatele širokého sortimentu produktů a služeb v oblasti vodárenství. Kupujícím byla společnost HUTIRA-BRNO, s.r.o., která touto strategickou akvizicí mimo jiné posiluje své postavení na trhu. Více informací se dozvíte v tiskové zprávě.

14.10.2020

Poskytli jsme kompletní poradenství majitelům při prodeji jejich společnosti, která se zabývá výrobou kosmetických přípravků. Společnost se specializuje na zakázkovou výrobu různých druhů kosmetiky. Prodej společnosti trval necelých deset měsíců a byl úspěšně dokončen v říjnu. Zainteresované strany se rozhodly detaily transakce nezveřejňovat.

24.09.2020

Zrealizovali jsme prodej společnosti specializující se na komplexní zpracování plechů, zejména řezání vodním paprskem a laserem. Jednání o prodeji probíhalo necelý rok. Zainteresované strany se rozhodly detaily transakce nezveřejňovat.

23.09.2020

Majiteli stavební společnosti ZEMPRA DC s.r.o. jsme poskytli kompletní poradenství při prodeji jeho společnosti, která se zaměřuje na demolice, zemní práce, výstavbu a rekonstrukci komunikací, kanalizací a ostatních inženýrských sítí. Kupujícím byla společnost BAK stavební společnost, a.s. Více informací naleznete zde.

01.04.2020

Poskytli jsme poradenství klientovi při nákupu kosmetické společnosti působící v oblasti dekorativní kosmetiky. Kupujícímu jsme zajistili právní due diligence i kompletní transakční dokumentaci. Zainteresované strany se rozhodly detaily transakce nezveřejňovat.

01.02.2020
Zrealizovali jsme prodej významné relokační agentury v České republice. Celý proces trval 12 měsíců a byl úspěšně dokončen v únoru. Zainteresované strany se rozhodly detaily transakce nezveřejňovat.
01.01.2020
Poskytli jsme poradenství majitelům při prodeji společnosti, která působí jako dodavatel zemědělské techniky po celé Moravě. Prodej byl úspěšně dokončen v lednu. Majitelé se rozhodly detaily transakce nezveřejňovat.
23.10.2019
Poskytli jsme poradenství při prodeji akciové společnosti, která je předním dodavatelem podnikových informačních systémů (ERP). Prodej byl úspěšně dokončen v říjnu 2019. Zainteresované strany se rozhodly detaily transakce nezveřejňovat.
09.07.2019
Zrealizovali jsme prodej společnosti MF ENERGY, spol. s r.o., obchodní a výrobní společnosti se zaměřením na frézování kovů na moderních 5-osých obráběcích centrech. Prodej byl úspěšně dokončen v červenci 2019. Odkaz na referenci.
13.06.2019
Zrealizovali jsme prodej dopravní společnosti, která zajišťuje převážně kamionovou dopravu napříč západní Evropou. Prodej byl úspěšně dokončen v červnu 2019. Zainteresované strany se rozhodly detaily transakce nezveřejňovat.
08.06.2019
Poskytli jsme poradenství majitelce při prodeji společnosti, která je výrobcem průmyslových strojních zařízení a montážních linek zejména pro automotive. Prodej byl úspěšně dokončen v červnu 2019. Zainteresované strany se rozhodly detaily transakce nezveřejňovat.
07.06.2019
Poskytli jsme poradenství majitelům rodinné společnosti, která je výrobcem a dodavatelem kosmetiky na tuzemském i zahraničním trhu. Prodej byl úspěšně dokončen v červenci 2019. Zainteresované strany se rozhodly detaily transakce nezveřejňovat.
01.04.2019
Poskytli jsme poradenství majiteli při prodeji dopravní společnosti, která se mimo jiné zabývá i přepravou ADR a skladováním. Prodej byl úspěšně dokončen v dubnu 2019. Zainteresované strany se rozhodly detaily transakce nezveřejňovat.
04.03.2019
Zastupovali jsme majitele při prodeji společnosti AUTOMA CZ s.r.o. a AUTOMA Strakonice s.r.o. Společnosti se zabývají průmyslovou automatizací, jsou také dodavatelem jednoúčelových strojů. Prodej byl úspěšně dokončen v březnu 2019. Odkaz na referenci.
14.08.2018
Zrealizovali jsme prodej společností Best Expo s.r.o. a IRE s.r.o, které se zabývají realizací výstavních stánků, expozic a návrhů interiérů po celé Evropě. Odkaz na referenci.
09.06.2018
Poskytli jsme poradenství při prodeji společnosti poskytující služby v oblasti finančního auditu a účetního a daňového poradenství. Prodej byl úspěšně dokončen v červnu 2018. Zainteresované strany se rozhodly detaily transakce nezveřejňovat.
11.01.2018
Zrealizovali jsme prodej rodinné společnosti poskytující služby v oblasti topenářských, instalatérských a plynařských prací. Prodej byl úspěšně dokončen v lednu 2018. Zainteresované strany se rozhodly detaily transakce nezveřejňovat.
10.11.2017
Zrealizovali jsme prodej společnosti, která je výrobcem dětských hřišť. Prodej byl úspěšně dokončen v listopadu 2017. Zainteresované strany se rozhodly detaily transakce nezveřejňovat.
03.11.2017
Zrealizovali jsme prodej obchodní a výrobní společnosti působící v oblasti průmyslových komponentů a těsnění. Prodej byl úspěšně dokončen v listopadu 2017. Zainteresované strany se rozhodly detaily transakce nezveřejňovat.
18.05.2017
Zrealizovali jsme prodej společnosti ATC Styl s.r.o. Ta se zabývá kovovýrobou, zámečnictvím a obráběním. Prodej byl úspěšně dokončen v květnu 2017. Bližší informace o transakci se zainteresované strany rozhodly nezveřejňovat.