Prodej firem

Mezi nejčastější důvody prodeje firem patří dlouhodobá únava nebo dokonce zdravotních potíže jejich majitelů. Majitelé často volí prodej firmy kvůli touze po odpočinku, nechtějí se již zabývat firemními problémy popřípadě spory mezi spolumajiteli nebo protože prostě chtějí začít znova nějak jinak.

Prodej firmy pro majitele často neznamená pouze zajištění nástupnictví a budoucnosti pro jejich firmu, ale také slouží jako zdroj financování nových projektů.

Prodej firmy je zdlouhavý a komplikovaný proces

Úspěšný a bezproblémový prodej firmy vyžaduje specifické odborné znalosti z mnoha oborů a také praktické zkušenosti. Snažit se prodat firmu na vlastní pěst představuje spoustu práce, kterou si možná v této chvíli ještě nedokážete ani představit, a také nemalé riziko.

Vyvarujte se problémů s prodejem firmy

My máme potřebné znalosti i mnohaleté zkušenosti, protože se prodejem firem zabýváme již více než 20 let.

Provedeme Vás celým procesem prodeje firmy od úvodní pomoci s rozhodnutím prodat firmu, přes kompletní vedení procesu vyjednávání se zájemci a zajištění veškeré dokumentace až po úspěšné uhrazení kupní ceny kupujícím a převod firmy v obchodním rejstříku.

V rámci našeho poradenství se držíme našich zásad – diskrétnosti, serióznosti, jednáte s jednateli naší společnosti, transparentnosti, individuálního přístupu a toho, že stojíme vždy na Vaší straně.

Informací o prodeji firem pro Vás máme hodně, a proto jsme je pro Vás přehledně uspořádali na samostatných internetových stránkách Prodavame-Firmy.cz.

Rádi se s Vámi brzy osobně setkáme

Ať už jste ve fázi, kdy teprve zvažujete prodej firmy jako jednu z možností nebo jste pro prodej již rozhodnutí, napište nám. Během 24 hodin se Vám ozveme a domluvíme se na dalším postupu.

Jméno

Telefon

Email

Dotaz/Vzkaz

Jan Skřička | Omega - Prodáváme Firmy

Jan Skřička

+420 773 058 883
skricka@omegapv.cz

Jindřich Sedláček | Omega - Prodáváme firmy

Jindřich Sedláček

+420 608 535 333
sedlacek@omegapv.cz

Vladimír Erben | Omega - Prodáváme Firmy

Vladimír Erben

+420 608 535 335
erben@omegapv.cz