Odkup firem

Pomoc s odkupem konkrétní firmy nebo vyhledání zajímavých společností k nákupu jsou dva nejčastější požadavky, se kterými se na nás investoři obracejí.

S akvizicí Vám pomůžeme od A do Z

Stejně jako v případě prodeje i při odkupu firem Vás můžeme provést od vyhledání vhodných kandidátů k nákupu a jejich zhodnocení, přes vedení veškerých jednání, součinnost v rámci due diligence a přípravu právních dokumentů až po zápis změny vlastníka v obchodním rejstříku.

I odkup firmy s sebou nese rizika

Nákup firmy je složitý proces a při jednání na vlastní pěst s sebou nese rizika. Zajistíme, že na Vás po odkupu firmy nebudou čekat nepříjemná překvapení a problémy.

V rámci odkupu firem dodržujeme naše firemní hodnoty – diskrétnost, serióznost, jednáte s jednateli naší společnosti, transparentnost, individuální přístup a to, že vždy stojíme na Vaší straně.

Další detailní informace o odkupu firem jsme pro Vás přehledně připravili na našich internetových stránkách Prodavame-Firmy.cz.

Rádi se s Vámi brzy osobně setkáme

Chcete koupit firmu v určitém oboru a regionu? Obraťte se na nás, vyhledáme a oslovíme ji. Chcete zastupovat v jednání o odkupu určité konkrétní společnosti? Také pro to jsme ti praví.

Jméno

Telefon

Email

Vzkaz

Jan Skřička | Omega - Prodáváme Firmy

Jan Skřička

+420 773 058 883
skricka@omegapv.cz

Jindřich Sedláček | Omega - Prodáváme firmy

Jindřich Sedláček

+420 608 535 333
sedlacek@omegapv.cz

Vladimír Erben | Omega - Prodáváme Firmy

Vladimír Erben

+420 608 535 335
erben@omegapv.cz